Najczęściej komentowane

Tkacz Sławomir US, Wydział Prawa i Administracji
6
Indecki Krzysztof UNI, Wydział Prawa i Administracji
8
Khemissi Eliza UAM, Wydział Prawa i Administracji
3

Ostatnie komentarze

 • Student 16/06/2018
  U Pana Doktora nikt nie ma problemu z zaliczeniem przedmiotu. Podczas zaliczeń i egzaminów można korzystać z własnych notatek i Internetu. Praca grupowa też mu nie przeszkadza. Daje przepisy z ćwiczeń i projektu.
 • Student 16/06/2018
  Zajęcia prowadzone w zrozumiały i przejrzysty sposób. Pani Ola jest zawsze miła, choć zdarza jej się być impulsywna, gdy student czegoś po raz setny nie zrozumie. Jedynym minusem jest zbyt krótki czas na kolokwium w porównaniu do ilości zadań.
 • Student 16/06/2018
  Mając jakiś problem z projektem można bez obaw zapytać Doktora. Jest chętny do pomocy i stara się wyjaśnić zagadnienia w zrozumiały sposób. Łatwo zaliczyć nawet na ocenę dobrą.
 • Student 16/06/2018
  Zajęcia są urozmaicone, wykładowca stara się być dobry. Wymaga dużo pracy własnej i zespołowej. Egzamin wymaga sporej wiedzy omawianej na wykładach. Łatwo sobie podciągnąć ocenę poprzez aktywność na zajęciach
 • Anonim 16/06/2018
  Trochę nudno, ale warto chodzić, żeby zdobyć przepis. Dzięki obecności na zajęciach można zyskać różne przywileje (np. korzystać z notatek podczas egzaminu). Jest okay.
 • Anonim 16/06/2018
  Pani Czabak-Górska to jedna z nielicznych wykładowców mających dobre podejście do studentów. Tłumaczy zagadnienia w sposób zrozumiały (choć czasem trochę za szybko) a zajęcia mijają w przyjemnej atmosferze.