Najczęściej komentowane

Tkacz Sławomir US, Wydział Prawa i Administracji
6
Indecki Krzysztof UNI, Wydział Prawa i Administracji
8
Khemissi Eliza UAM, Wydział Prawa i Administracji
3

Ostatnie komentarze

 • Andrzej Kostrzewski / UAM 20/01/2019
  Wykład poprowadzony w sposób, który nie pozwala nawet studentowi się tym przedmiotem zainteresować. Pan Profesor posiada niesamowitą wiedzę, jest to absolutnie niezaprzeczalne, ale niestety nie potrafi jej przekazać - chodzenie po sali i dyktowanie z pamięci całego podręcznika to nie jest dobra metoda. Na egzamin należy wykuć się słowo w słowo definicji, które nie zawsze są zrozumiałe. Wykład poprowadzony był w połowie z innym wykładowcą. Niestety część Pana Profesora składała się wyłącznie z definicji (np. cele wykładu, funkcje nauk geograficznych), a na egzaminie większość punktów można było zdobyć opisując regiony geograficzne, z których większość trzeba było samemu opracować sobie w domu. Przedmiot uważam za bardzo potrzebny, niestety istnieje także potrzeba zmiany wykładowcy. Pan Profesor wydaje się bardzo sympatyczny prywatnie, natomiast na wykładach zwraca studentom uwagę o najmniejsze rzeczy, np. zerknięcie w notatki kolegi, jeśli nie zdążyło się czegoś zapisać.
 • Mariusz Dembiński / UAM 20/01/2019
  Miły i serdeczny wykładowca. Wykłady profesora dają mi radość w nauce. Pozdrawiam
 • Mariusz Jagielski / US 20/01/2019
  Najcudowniejszy człowiek na wydziale. Nie dość, że wykłady interesujące(mam wrażenie, że nawet jakby mówił o kostce masła, to miło by się słuchało), to w dodatku wie o czym mówi, przekazuje wiedzę, ocenia w sposób bardzo przychylny. Polecam!
 • Paweł Orkisz / AGH 20/01/2019
  Bardzo miły Pan, zajęcia z nim to czysta przyjemność, pomaga i tłumaczy co tylko go spytać
 • Karol Szostek / PRZ 20/01/2019
  Dobrze zorganizowane zajęcia, prowadzący zawsze przygotowany.
 • Roman Szostek / PRZ 20/01/2019
  Przyjemne zajęcia, ale materiał mógł by być łatwiejszy.
 • Dariusz Mierzwiński / PK 19/01/2019
  Ciekawe zajęcia, zaliczenie nie należało do najtrudniejszych, życzliwy ale wydawało się, że bardzo miły dopóki się go nie zdenerwuje. Na szczęście nie miałem okazji sprawdzić.