Atrakcyjność zajęć
Kompetentność
Łatwość zaliczenia
Przyjazność
System oceniania
Odpracowanie zajęć

Min - 50, Max - 1000. Do oceny wymagany jest komentarz, celem miarodajnej opinii.Jeśli komentarz nie naruszy w żaden sposób postanowień regulaminu, jego publikacja nastąpi w najkrótszym możliwym czasie.

user image Marcin09/05/2020 [Atrakcyjność zajęć -3] [Kompetentność -0] [Łatwość zaliczenia -0] [Przyjazność -1] [System oceniania -0] [Odpracowanie zajęć - 0]

Nie podobał mi się. Stale tylko krytykował. Pamiętam, jak kolega zrobił się czerwony, kiedy dr Gosk robił mu uwagi. Nasz zespół miał numer 4 i kiedy mu powiedzieliśmy "cztery" (w sensie, że jesteśmy z zespołu czwartego), on powiedział mniej więcej "Jakie cztery? Zespół czwarty! Do czwórki to wam daleko!". Przy innej okazji powiedział "Panowie mają jakieś braki ze szkoły". Zajęcia prowadzone przez niego było nudne. Przez dwie godziny gadał (straszne nuuudy), a potem było mało czasu na wykonanie ćwiczenia. Oczywiście na koniec musiał każdego skrytykować. Do nas powiedział "Co to jest? Ta krzywa nigdzie nie wygląda tak źle jak u panów!".

Laboratorium fizyki Odpowiedzi Odp.

user image 50kopiejek09/05/2020 [Atrakcyjność zajęć -1] [Kompetentność -8] [Łatwość zaliczenia -5] [Przyjazność -6] [System oceniania -5] [Odpracowanie zajęć - 1]

Kompetentny naukowiec z doświadczeniem, który niestety nie potrafi przekazywać swojej wiedzy w atrakcyjny sposób. Początkowo kryteria oceniania są bardzo nie jasne i dopiero po pierwszej poprawie wiadomo mniej-więcej jakie elementy były dla doktora ważne. Zajęcia prowadzone są bardzo... konserwatywnie (żeby nie powiedzieć nudno).

CLF Odpowiedzi Odp.