Najczęściej komentowane

Kapczyński Adrian POLSL, Wydział Matematyki Stosowanej
9
Rutkowski Jerzy POLSL, Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki
1
Pytlik Łucjan AGH, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
8

Ostatnie komentarze

 • Geniusz 27/02/2017
  Laboratoria z Panią to sama przyjemność. Bardzo miła, kontaktowa ale wymagająca i dokładna. Kompetentna. Z zaliczeniem nie ma problemu, jeśli jest się dobrze przygotowanym.
 • Maestro 27/02/2017
  Najbardziej kompetentny prowadzący jakiego spotkałem na studiach. Bardzo miły przyjazny, kontaktowy. Dość wymagający. Zajęcia z Nim to przyjemność.
 • Volvo 27/02/2017
  Bardzo miły, kompetentny. Zajęcia z Nim to przyjemność. O zaliczenie nietrudno, a zajęcia są bardzo dobrze prowadzone. Jedyny minus, prowadzący zbyt często odbiega od tematu zajęć i różnie ocenia.
 • Szarak 27/02/2017
  Bardzo wymagający i kompetentny. Zaliczenie nie należy do prostych, jednak sposób prowadzenia zajęć i przygotowanie do nich przez prowadzącego sprawia, że jeśli uczęszcza się na zajęcia to bez problemu się je zaliczy. Bardzo miły, kontaktowy. Jeszcze raz warto podkreślić: bardzo kompetentny.
 • Szogun 27/02/2017
  Niemiły, niekompetentny, niekulturalny. Zajęcia z tym Panem to przykry obowiązek. Ocenia jak Mu się podoba, jest niemiły a czasami wręcz chamski. Z kompetencją też nie najlepiej, każdy rok robi to samo na jego zajęciach.
 • gondwana 27/02/2017
  Przyjazny prowadzący z ludzkim podejściem rozumie studentów jednakże wymaga duzej ilości włożonej pracy. Ćwiczenia raczej pozytywnie ,koniec końców wszyscy zdają.
 • gondwana 27/02/2017
  Ćwiczenia to potężna ilość materiału przekazywana w bardzo szybkim tempie. Na kolokwiach jest to co było omawiane. Pan Doktor bardzo skrupulatny, trzyma sie regulaminu. Zdaje się o ile ktoś włoży jakąkolwiek prace. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera , bez stresu.