Najczęściej komentowane

Kapczyński Adrian POLSL, Wydział Matematyki Stosowanej
9
Rutkowski Jerzy POLSL, Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki
1
Pytlik Łucjan AGH, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
8

Ostatnie komentarze

 • Misiaaa 29/03/2017
  Fantastyczny prowadzący ! Potrafi każdego zaciekawić przedmiotem i przedstawić w bardzo prosty sposób nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Wprowadza pozytywną atmosferę na zajęciach.
 • Misiaaa 29/03/2017
  Jeden z najlepszych prowadzących zajęcia na politechnice. Zawsze uśmiechnięty i pogodny, chętnie każdemu pomaga. Na zajęciach wszystko dobrze tłumaczy.
 • - 29/03/2017
  Nieprofesjonalny. Zajęcia trwają 20-30 minut, polegają na rozdaniu projektów i "zrobieniu w domu". Dramat
 • Bepiecznik 29/03/2017
  Brak przekazanej wiedzy, ćwiczenia niepokrywające się z wykładami, osoba, która ma swoje widzimisię i w żaden sposób nie można się z nią dogadać
 • kolo 28/03/2017
  Traktuje studentów bardzo pretensjonalnie, zasady zaliczenia niejasne- dla jednych robi wyjątki, a dla innych nie.
 • Razdwatrzy 28/03/2017
  Nie polecam. Obszerne prace domowe po kilkanaście zadań, czasowo trudne do wyrobienia. Tydzień czasu, przy czym "będzie dobrze jeżeli zrobi się jedno zadanie w ciągu 24h". Dodatkowo PM uważa swój przedmiot za najwazniejszy i na siłe próbuje zrobić z każdego programistę (przypominam "Podstawy graficznych jezykow programowania")
 • Ehhhhh 28/03/2017
  MOIM ZDANIEM: Wieczne pretensje o to, że -nikogo nie ma na wykladzie (zawsze pelna sala) -ktoś czegoś nie potrafi - "chyba pan przespał całe zajęcia" "Pan się mnie o to pyta? Przecież to nie ja jestem pod tablicą." "Pani to do kawiarni przyszła, że nic nie potrafi?" -zadanka całkiem fajne, ale zajęcia byłyby lepsze... z innym prowadzącym :)