Najczęściej komentowane

Tkacz Sławomir US, Wydział Prawa i Administracji
6
Łasica Waldemar WAT, Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
9
Indecki Krzysztof UNI, Wydział Prawa i Administracji
8

Ostatnie komentarze

 • Paweł Szwiec / UO 26/02/2020
  Bardzo dobry nauczyciel, z jego zajęć można było wynieść nie tylko potrzebną do życia wiedzę ale także uśmiech na ustach
 • Natalia Cwicinskaja / UAM 26/02/2020
  Bez zarzutów. Pani bardzo miła.Zaliczenie łatwe . Wszyscy zdali w pierwszym terminie
 • Tomasz Górecki / UAM 25/02/2020
  Bardzo sympatyczny prowadzący, dobrze tłumaczy i wyjaśnia zadania oraz pojęcia. Miła atmosfera na zajęciach, w trakcie ćwiczeń można dobrze przygotować się na kolokwium. Oceny z ćwiczeń przepisywane są na wykład, więc nie ma egzaminu.
 • Joanna Berlińska / UAM 25/02/2020
  Świetnie prowadzone zajęcia, prowadząca jest bardzo przyjaźnie nastawiona do studentów, z chęcią tłumaczy niezrozumiałe pojęcia czy zadania. Z zajęć można wynieść jakąś wiedzę i nauczyć się czegoś w bardzo przyjaznej atmosferze. Zaliczenie na względnie porządnym poziomie, nie jest trudno zdać, jeśli ktoś uczy się systematycznie.
 • Bogdan Szydło / UAM 25/02/2020
  Największym plusem zajęć jest łatwość zaliczenia i brak egzaminu. Zadania na kolokwiach są bardzo łatwe i jeśli chodzimy regularnie na zajęcia, nie powinniśmy mieć z nimi nawet najmniejszego problemu.
 • Zbigniew Palka / UAM 25/02/2020
  Świetnie prowadzony wykład, prowadzący potrafi w interesujący i zorganizowany sposób przekazać wiedzę. Zaliczenie jest trudne ze względu na system oceniania, ale przy poświęceniu odrobiny czasu można zdać egzamin bez większego problemu. Warto chodzić na wykłady.
 • Urszula Boryczka / US 25/02/2020
  Bardzo elokwentna prowadząca, z ogromna wiedza i umiejętnością przekazania w przystępnej i obrazowej formie dla studenta. Egzamin nie zbyt trudny, ale sposób jego oceniania jest bardzo wymagający i restrykcyjny.